Jak rozpocząć program?

W Instytucie Płodności działamy w oparciu o autorski program zdrowotny, który różni się od innych placówek zajmujących się zdrowiem hormonalnym. 

Bardzo ważnym etapem tego programu jest dogłębne zrozumienie przyczyny problemu, z którym do nas przychodzisz. Nie zajmujemy się maskowaniem objawów, tylko docieramy do ich źródła. 

Po przeprowadzeniu diagnostyki wdrażamy indywidualny, przygotowany konkretnie pod Ciebie program. Nie wyciągamy diet z szuflady, nie wypisujemy tej samej recepty dla wszystkich osób. Każdy organizm jest inny, ma inną konstytucję psychofizyczną, którą należy zaadresować w umiejętny sposób.

Sytuacja zdrowotna zdecydowanej większości podopiecznych wymaga naprawdę dużego zaangażowania z naszej strony, dlatego tylko taka formuła pozwala nam świadczyć pomoc na najwyższym, zadowalającym obie strony poziomie.

Krok 1

Wypełniasz formularz, na podstawie którego podejmujemy decyzję o kwalifikacji do programu. Formularz zawiera szereg pytań, które pomogą nam wstępnie zapoznać się z Twoją sytuacją zdrowotną i realnie ocenić, czy jesteśmy w stanie pomóc. 

Pewnie podobnie jak u Ciebie, nie zachwyca nas marnowanie czasu ani „owijanie w bawełnę”, dlatego po zapoznaniu się z przesłanymi informacjami, informujemy o pozytywnej (lub niekiedy negatywnej) decyzji o możliwości przystąpienia do programu.

Krok 2

Jeżeli decyzja będzie pozytywna, otrzymasz od nas pełną informację o kosztach, zasadach i warunkach naszej współpracy.

Krok 3

Po Twojej deklaracji przystąpienia do programu i uregulowaniu płatności rozpoczynamy jego realizację. Umawiamy termin konsultacji diagnostycznej u naszego dietetyka i uruchamiamy cały proces powrotu do zdrowia.

Dla kogo ten program nie będzie odpowiedni:

Z wieloletniego doświadczenia wiemy, że współpraca nie ma sensu w kilku określonych poniżej sytuacjach:

  • brak samodzielnego zaangażowania w realizację programu. Zdarza się, chociaż bardzo rzadko, że klient oczekuje, że zapłaci za program i od tego momentu zacznie magicznie zdrowieć bez stosowania się do zaleceń. O ile przykładamy wielką wagę do tego, aby programy były jak najbardziej realne do wykonania, to nie jesteśmy w stanie udać się za klienta do punktu poboru krwi do badania czy nie przygotujemy za niego posiłku 🙂
  • brak gotowości na poniesienie kosztów dodatkowych, niezbędnych badań. Czasami zdarza się, że klient przychodzi z badaniami sprzed wielu miesięcy lub nawet lat i oczekuje, że na ich podstawie dokonamy interpretacji. Niestety takie badania informują tylko o stanie faktycznym w przeszłości. My opieramy się na danych z teraźniejszości.
  • nieuzasadniony brak zaufania do wyboru metody diagnostycznej, zalecanych preparatów, etc. Niezwykle rzadko, ale jednak zdarzają się osoby, które mają swoje własne pomysły na to, jak powinien wyglądać zaproponowany przez nas program 🙂 Nie stosują się do zaleceń, kupują zamienniki wskazanych przez nas preparatów, próbują konfrontować zalecenia z niesprawdzonymi informacjami w internecie. Jeżeli wiesz lepiej i zamierzasz sabotować program, to nie marnujmy sobie nawzajem czasu.
  • „mój lekarz, zielarz, terapeuta czy inny specjalista powiedział…”. Jeżeli przychodzisz do nas, to oczekujemy wzajemnego zaufania i stosowania się do zaleceń. Pracujemy na tej metodzie od wielu lat, odnosimy realne sukcesy i poświęcamy całe życie na realizację tej pasji zawodowej. Zdanie innych osób z branży jest dla nas mało wymiernym wskaźnikiem poziomu naszych usług. Interesuje nas jedynie efekt końcowy u naszych klientów.

Jesteś gotowa/y?